Berkay KOCA

Graphic Designer & illustrator

Hakim olduğunuz işi en iyi şekilde herkese gösterelim.

Profesyonel bir şekilde dijitalde ihtiyaç olan her çizgide özgün tasarımlar, sosyal medyada bilinirliliği arttıracak tasarımlar, kurumsal tasarımı güçlendirme projeleriyle beraber ayrıca değer önerisi aşamasında bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Çalışmalarınızı en iyi şekilde temsil etmek için Illüstrator, Photoshop, After Effect, Premier Pro, Fresco, Xd, Canva, Corel Draw programları ile haraketli ve hareketsiz tasarım çözümleri üretiyorum.

Hakkımda

Küçüklükten gelen çizim merakım ve hevesim doğrultusunda hayal ettiklerimi görsel materyallere dönüştürmekten zevk aldığım işimde, 2017 yılından başlayan tasarım serüvenimi, 20’li yaşlarımı doldururken ardımda binlerce taslak ve çizimi geride bırakıyorum.

2018 yılında Dr. Oktay Duran’da Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünden, 2020 yılında Altınbaş Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden ön lisans diploması alarak yetkinliğimi güçlendirdim. 2022 yılında Reklamcılık ön lisans diplomamı aldım. Şimdilerde Sosyal medya postları ve logolar tasarlıyorum.

Üstteki menüden çalışmalarıma ulaşabilir, yardımcı olabileceğim her konuda bana mail ile ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top